Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth KURSE PIKTURE ATELIE ARTI

  • Anëtarësuar në: 27/11/2017

Përshkrimi

11953077_469518589875299_7445945248030711201_n

4,000 LEK

KURSE VIZATIMI PIKTURE SKULPTURE FOTOGRAFIE

KURSE PIKTURE ATELIE ARTI ofron kurse pikture, skulpture dhe fotografie per te gjitha moshat. Bazuar ne eksperience shume vjecare ne mesimdhenien e artit pamor ofrojme […]

212 herë e lexuar, 0 herë sot