Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth kristaq prendi

  • Anëtarësuar në: 16/06/2016

Përshkrimi

CAM00038

2,500 €

kompjuter diagnostikues per makinat europiane, Laptop axione 2000

esht kompjuter diagnostikues per makinat europiane. eshte i kompletuar me dy valixhe ku bejn pjese kabllot qe lidhen me makinen.shes dhe laptop bashk me diagnostikusin […]

90 herë e lexuar, 0 herë sot

received_1585925648098705

2,900 €

Renault Scenic, nafte, viti 2004

cmimi eshte i diskutueshem

147 herë e lexuar, 0 herë sot