Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Kreshe

  • Anëtar që në: 11/01/2017
ONLINE para

Përshkrim

2,500 LEK

Garsoniere me Qera ditore – Pogradec, prane hotel Perles

ONLINE para

Jepet me Qera ditore Garsoniere prane hotel Perles ne Pogradec. Cmimi 25’000 Leke nata. Pallate i ri ne kate te 6. Shtepia eshte e mobiluar […]

është lexuar 153 herë (0 herë sot)

Sony Xperia Z3 Compact 1

170 €

Shes Sony Xperia Z3 Compact

ONLINE para

Smartphone/SmartCamera i vogel dhe shume komod ne perdorim. SUPER kamera 20.7 megapixel (me e mira ne qarkullim aktualisht). 16GB memorje + mundesi rritje te memorjes […]

është lexuar 201 herë (0 herë sot)