Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Kosta Cakalli

  • Anëtar që në: 03/09/2017

Përshkrim

20170830_180453

1,900 €

Autoveture Mercedes C Elegance, Klima, Baxha / Panorama, viti 1997

Gjendja e pergjitheshme e makines e vecanerisht e motorit mjaft e mire. E perdorur nen kujdesin e nje personi dhe vetem ne rruge te asfaltuara.

është lexuar 333 herë (2 herë sot)