Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Kloi

  • Anëtarësuar në: 16/01/2018

Përshkrimi

27,000 €

Kerkoj te blej nje garsoniere ose 1+ 1 ne qender, zona 21 Dhjetori, Zogu I...

kerkoj te blej nje gasoniere mundesisht ne pallat te ri me ashensor. Te kete hipoteke dhe dok te rregullta. Pagesa do te behet cash.

188 herë e lexuar, 0 herë sot