Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për klodi.bili

  • Anëtar që në: 11/03/2015

Përshkrim

HP 2347z

370 €

Tirane, shes Laptop HP 370 Euro

HP Pavilion G7-2347sz , i sjelle nga Austria, ne gjendje pothuaj si i ri, Procesor Intel Core i7-3632QM 2.2 Ghz Ram 6Gb Hardisk 640Gb Intel […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

DELLLL

170 €

Laptop Dell Core Duo 170 eur i diskutuar

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inc, wireless, Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi 170 eur i […]

është lexuar 832 herë (0 herë sot)

HddToshibaNEW

30 €

Hardisqe te rinj nga 30 eur per kompjuter dhe laptop

Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere: 500Gb […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

49,000 €

Shitet Dyqan 25 m/2 Cmimi 49 000 euro i diskutuar

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te […]

është lexuar 99 herë (0 herë sot)

Asus X553M

190 €

Laptop Asus Dual Core i sjelle nga Austria 190 eur i diskutuar

Laptop Asus X553M 15.6 inc, i sjelle nga Gjermania ,ne gjendje pothuaj si i ri, prodhim i vitit 2017 • Procesor dual core N2840 Procesor […]

është lexuar 52 herë (0 herë sot)

iPhone5sBlack

24,900 LEK

Apple iPhone 5s 24 900 lek i diskutuar

iPhone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci. Cmimi 24 900 lek i diskutuar. Cel 0675300140

është lexuar 36 herë (0 herë sot)

sonyW12S1E

150 €

Laptop Sony 10inc, 250gb, Cmimi 150 eur i diskutuar

Laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria: Procesor Atom Dual Core N280, Ram 2GB, Hdd 250Gb, 10.1inc, Wireless, Web cam, Ngjyre […]

është lexuar 114 herë (0 herë sot)