Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për klodi.bili

  • Anëtar që në: 11/03/2015

Përshkrim

sonyW12S1E

170 €

Laptop Sony 10inc, 250gb, Cmimi 170 eur i diskutuar

Laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria: Procesor Atom Dual Core N280, Ram 2GB, Hdd 250Gb, 10.1inc, Wireless, Web cam, Ngjyre […]

është lexuar 28 herë (1 herë sot)

1

21,000 LEK

Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cmimi 21 000 lek i diskutua...

Biciklete e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, Marka Kairui Badlud Model BL-730 Super classic bicycle, Shimano equipment, Disqe dopio dhe rezistent […]

është lexuar 849 herë (1 herë sot)

Acer E1-571

250 €

Laptop i ri Acer i3, gjendje perfekte 250 eur i diskutuar

Laptop Acer E1-571 Core i3 2.4Ghz, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, bashke me canten. Ram 4 Gb, Hardisk 500Gb, […]

është lexuar 143 herë (0 herë sot)

240 €

Laptop Toshiba 17inc dual core 240 euro i diskutuar

Laptop Toshiba SatelliteC870D-105, Ekran 17inc, Procesor dual core, Ram 4Gb, Hardisk 320 gb, Web cam, Wireless, Ngjyra e zeze, Sjelle nga Zvicra, ne gjendje perfekte. […]

është lexuar 308 herë (0 herë sot)

iPhone5sBlack

29,500 LEK

iPhone 5s 29 500 lek i diskutuar

iPhone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci. Cmimi 29 500 lek i diskutuar. Cel 0675300140

është lexuar 449 herë (0 herë sot)

49,000 €

Shitet Dyqan 25 m/2 Cmimi 49 000 euro i diskutuar

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te […]

është lexuar 29 herë (0 herë sot)

DELLLL

170 €

Laptop Dell Core Duo 170 eur i diskutuar

Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inc, wireless, Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi 170 eur i […]

është lexuar 715 herë (0 herë sot)

HddToshibaNEW

30 €

Hardisk i ri per kompjuter dhe laptop fillon nga 30 eur

Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere: 500Gb […]

është lexuar 588 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta