Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth kleo

  • Anëtarësuar në: 07/05/2016

Përshkrimi

IMG-20180404-WA0004-01

800 €

OKAZION shitet Opel KADETT *me letra te sapo prera*

Shes opel Kadett me *dekumenta te sapo bera deri ne prill 2019*. Motorr ekonomik 1.6 nafte . Gjendje e mire fizike dhe motorike . Shitet […]

126 herë e lexuar, 1 herë sot