Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth kleant74

  • Anëtarësuar në: 22/02/2017

Përshkrimi

received_2148983371994733

35,000 LEK

Jepet me Qera Dyqan 80 M2 Afer Qendres Kristal Tirane

Jepet me Qera Dyqan 80 M2 Afer Qendres Kristal Tirane Dyqani eshte ne nje zone te populluar afer Kristalit dhe i pershtatshem per biznese te […]

405 herë e lexuar, 0 herë sot

received_219995201824320

60,000 LEK

Jepet me qera ambjent biznesi me sip.260m2

Jepet me qera ambjent biznesi me sip.260m2.Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si call center,lokal,magazina,market etj.Eshte i ndare ne dy ambjente te ndryshme […]

742 herë e lexuar, 1 herë sot

100,000 €

SHITET DYQANI ne nje zone te populluar afer Kristalit

Dyqani eshte ne nje zone te populluar afer Kristalit dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme.Dyqani eshte i pajisur me tre qepena dhe dy dhoma […]

288 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta