Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për klaus..

  • Anëtar që në: 05/04/2017

Përshkrim

20170619_143024

1 LEK

Dhoma plazhi ne borsh

OFERTA per fundin e sezonit.Dhoma plazhi 25m larg detit .Disponojm dhoma teke per 2-3 persona dhe hyrje 1+1 per 4-5 persona.Dhomat jane te mobiluara me […]

është lexuar 265 herë (1 herë sot)

radhime pushime dhoma plazhi

1 LEK

Apartamente per pushime në Radhimë

OFERTA per fundin e sezonit.Apartament 1+1 totalisht I mobiluar,dhome gjumi,guzhin,frigorifer, TV, kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti,kati i trete me ashensor.

është lexuar 25 herë (0 herë sot)

pushime radhime vlore

1 LEK

Apartament per pushime në Radhimë

OFERTA per fundin e sezonit.Apartament 1+1 i pershtatshem per 4-5 persona, kati I trete me ashensor 60 meter large detit. Per me teper kontaktoni ne […]

është lexuar 201 herë (0 herë sot)

pushime borsh dhoma plazhi

1 LEK

OFERTA Dhoma plazhi Borsh( Sarand)

OFERTA per fundin e sezonit.Dhoma plazhi te reja,te mobiluara:dhome gjumi,kuzhine,tualet,ballkon 25m nga deti.

është lexuar 303 herë (0 herë sot)