Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Klaudia Reci

  • Anëtar që në: 13/07/2017

Përshkrim

IMG-20160622-WA0000

35,000 €

Shes dyqan (ambient biznesi) Kati 1, 40 m²

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 39.5 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

IMG-20160622-WA0000

22,000 LEK

Jap me qera dyqan Kati 1, 40 m²

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 40 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

është lexuar 73 herë (1 herë sot)