Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth klajdi22

  • Anëtarësuar në: 28/12/2014

Përshkrimi

57,000 €

Shitet Apartament ne Rrugen e Durresit

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. Orientohet nga Lindja.

171 herë e lexuar, 0 herë sot

165,000 €

Shitet Apartament Ne Rrugen Muhamet Gjollesha

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh. Ka dhoma me hapsira te medha.

118 herë e lexuar, 0 herë sot

imazhskeda

145,000 €

Shitet Dyqan dhe Apartament Perballe Maternitetit te Ri

Prona ndodhet perballe me maternitetin e ri. Ne katin e 1 te nje pallati te ri 10 katesh. Prona eshte ne certifikate si apartament. Eshte […]

92 herë e lexuar, 0 herë sot

65,000 €

Apartament per Shitje Ne Rrugen e Elbasanit

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri. Pallati ndodhet prane rrethrrotullimit te fakultetit ekonomik. Apartamenti eshte me drite […]

92 herë e lexuar, 0 herë sot