Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për klajdi22

  • Anëtar që në: 28/12/2014
ONLINE para 6 orë

Përshkrim

imazhskeda

165,000 €

Shitet Apartament dhe Dyqan Perballe Maternitetit te Ri

ONLINE para 6 orë

Prona ndodhet perballe me maternitetin e ri. Ne katin e 1 te nje pallati te ri 10 katesh. Prona eshte ne certifikate si apartament. Eshte […]

është lexuar 9 herë (0 herë sot)

49,500 €

Shitet Apartament perballe Maternitetit te Ri

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Eshte rikonstruktuar dhe ka punime te mira. Orientohet nga Jugu dhe Perendimi.

është lexuar 37 herë (0 herë sot)

60,000 €

Shitet Apartament prane Xhamise se Tabakeve

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Orientohet nga Jugu dhe Veriu.

është lexuar 46 herë (0 herë sot)

59,000 €

Shitet Apartament Ne Rrugen Bardhyl perballe me TRISS

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Orientohet nga Lindja dhe Perendimi. Ka nevoje per punime.

është lexuar 40 herë (0 herë sot)

57,000 €

Shitet Apartament ne Rrugen e Durresit

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. Orientohet nga Lindja.

është lexuar 46 herë (0 herë sot)

79,000 €

Shitet Apartament ne Rrugen e Durresit

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Eshte totalisht i rikonstruktuar. Ndodhet prane Bllokut te Ambasadave.

është lexuar 97 herë (0 herë sot)

72,000 €

CMIM I MIRE!!! Shitet Apartament ne Rrugen Irfan Tomini

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo me dritare dhe Holli me Aneksin te […]

është lexuar 63 herë (0 herë sot)

320,000 €

Dyqan per Shitje Ne Rrugen Myslym Shyri

ONLINE para 6 orë

Dyqani aktualisht eshte me qera 1300 euro. Eshte 53m² me certifikate pronesie dhe 15m² shtese e unifikuar me pallatin dhe te gjithe dyqanet e tjera.

është lexuar 329 herë (0 herë sot)

46,000 €

Shitet Apartament prane Tregut Elektrik

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka pamje te lire. Orientimi Lindje.

është lexuar 829 herë (0 herë sot)

165,000 €

Shitet Apartament Ne Rrugen Muhamet Gjollesha

ONLINE para 6 orë

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh. Ka dhoma me hapsira te medha.

është lexuar 41 herë (0 herë sot)