Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth keti habilaj

  • Anëtarësuar në: 03/04/2018

Përshkrimi

dyqan.1

450 LEK

jepet me qera ambient bisnesi.

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit te rruga Him Kolli. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dyqane apo cdo lloj aktiviteti […]

204 herë e lexuar, 1 herë sot

min.1

650 €

jepet apartament 3+1 me qera

Jepet me qera apartament 3+1 por i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe […]

207 herë e lexuar, 0 herë sot

brryli.1

70,000 €

shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se vogel, tek Brryli.

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se vogel, tek Brryli. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe […]

324 herë e lexuar, 2 herë sot