Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ken16

  • Anëtarësuar në: 10/02/2016

Përshkrimi

QEPEN-METALIK

10,000 LEK

shes qepen metalik

Shes qepen metalik te perdorur ne gjendje shume te mire dhe fuksional i kompletuar me dimensione 3.50 m i gjere dhe 2.7 i larte . […]

347 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta