Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për KELI86

  • Anëtar që në: 17/05/2016

Përshkrim

karroatreci

17,000 €

shes karroatrec mercedes benz 1117

shes karroatrec mercedes benz 1117 .karroatreci eshte ne gjendje prefekte pune me dokumenta te rregullta per nje vit Publiko edhe në:

është lexuar 165 herë (0 herë sot)

14329301_1117378368310910_1548378185_o

7,500 €

SHES TOYOTA RAW 4 2.2 NAFTE 2006

MAKINA E SA POARDHUR NGA ITALIA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE .ME LIBER SHERBIMI KM 166541 Publiko edhe në:

është lexuar 614 herë (0 herë sot)

14393214_1116820948366652_1712850846_o

20,000 €

SHES MERCEDES BENZ S320 NAFTE

MAKINA ESHTE SUPER PREFEKTE E PERDORUR VETEM NGA NJE PERSON E SA POARDHUR NGA GJERMANIA ME GARANCI TE PLOTE 1 VIT.FULL OPSION LIBER SHERBIMESH , […]

është lexuar 583 herë (1 herë sot)

14339294_1117381124977301_262826885_o

7,000 €

MITSUBISH PAJERO SPORT 2.5 NAFTE 2005

FUORISTRADA ESHTE NE GJENDJE SUPER PREFEKTE .E SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME KM ORIGJINALE 198547. Publiko edhe në:

është lexuar 296 herë (2 herë sot)

14393197_1117380434977370_1652730711_o

5,800 €

Durres Mercedes-Benz 270 ML.

MERCEDES BENZ 270 ML.NAFTE .MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. Publiko edhe në:

është lexuar 207 herë (0 herë sot)

14374728_1117379691644111_696490449_o

7,500 €

SHES MERCEDES BENZ 270 NAFTE 2003

MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER PREFEKTE ME KM ORIGJINALE ME GARANCI 6 MUJORE ME LIBER SHERBIMI FULL OPSION Publiko edhe në:

është lexuar 390 herë (0 herë sot)

14355920_1117382334977180_827237412_n

5,500 €

SHES FORD C MAX 1.6 NAFTE 2007

SHES FORD C MAX 2007 1.6 NAFTE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE Publiko edhe në:

është lexuar 300 herë (1 herë sot)

14374645_1117378894977524_1520721205_o

7,000 €

SHES MERCEDES BENZ B CLAS 180 NAFTE AUTOMATIKE 2006

SHES MERCEDES BENZ B CLAS 180 NAFTE AUTOMATIKE 2006.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PREFEKTE E SA PO ARDHUR NGA ZVICRA .ME GARANCI 6 MUAJ Publiko edhe […]

është lexuar 205 herë (0 herë sot)

14359810_1117380301644050_1461548525_o

8,500 €

SHES FUORISTRAD RAW4 2.2 VIT PRODHIM 2007

SHES FUORISTRAD RAW4 2.2 VIT PRODHIM 2007.MAKINA ESHTE NE GJENDJE PREFEKTE .E SA PO ARDHUR NGA ITALIA KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMIESH (GARANCI 6 MUAJ) […]

është lexuar 258 herë (0 herë sot)

14339227_1117380011644079_1451386154_o

4,500 €

shes audi A4 1.9 2004

AUDI A4 FULL OPSION VIT PRODHIMI 2004 E SA PO ARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE (GARANCI 6 MUAJ) Publiko edhe në:

është lexuar 398 herë (0 herë sot)