Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth kchoxha

  • Anëtarësuar në: 27/02/2014

Përshkrimi

IMG-20170618-WA0001

2,000 €

Shitet VW Golf 4 me benzine, kambio automatike, viti 1998

Shitet makine VW Golf 4, viti i prodhimit 1998, me benzine, me kambio automatike. Me dokumenta të rregullta deri më 30 gusht 2018.

205 herë e lexuar, 0 herë sot

22532058_291478434684571_609545711_o

550 €

Shes keyboard Casio Privia Px-150, 88 taste

Shes keyboard Casio ne ngjyre te zeze, model Privia Px-150, 88 taste, ne gjendje shume te mire. Shoqerohet me stolin dhe kufjet vetjake. Specifikimet e […]

89 herë e lexuar, 0 herë sot