Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për idri

  • Anëtar që në: 28/08/2014
ONLINE para 5 ditë

Përshkrim

SAM_4956

250,000 €

Shitet Shtepi 340m2 me truall 1400m2, 5 km nga qendra e Tiranes

ONLINE para 5 ditë

Shtepi ne shitje 340m2 truall 1400m2, larg ndotjes se qytetit vetem 5 km nga qendra e Tiranes.Cmimi i diskutueshem

është lexuar 270 herë (0 herë sot)

rruga konf mukjes

80,000 €

shitet truall 1000m²

ONLINE para 5 ditë

Shitet truall 1000m² vetem 5 km nga qendra e Tiranes larg ndotjes dhe zhurmes se qytetit ,

është lexuar 170 herë (0 herë sot)

50,000 €

Shes shtepi II-kateshe

ONLINE para 5 ditë

Shes shtepi shume prane qendres se tiranes 5km, e mobiluar me te gjitha kushtet

është lexuar 2395 herë (0 herë sot)