Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Juljan Bakiaj

  • Anëtarësuar në: 02/08/2016

Përshkrimi

 

Kerkoj pune si shofer Klasi B , edh si shofer personal

Jam i aft ne drejtimin e mjetit dhe punoj suksesshem.

734 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta