Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth juelapashaj

  • Anëtarësuar në: 17/07/2017

Përshkrimi

IMG-20170717-WA0003

160 €

Shitet objekt banimi dhe biznesi

Ndertesa ndodhet ne 900m2 truall. Eshte e ndertur: kati i pare ambient biznesi me sip 170m2 dhe me lartesi 5.7m , kati i dyte ambient […]

331 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta