Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për jorgaqi

  • Anëtar që në: 01/02/2017

Përshkrim

Dental-Unit-Likya-Integra-Model.jpg_350x350

2,500 €

OKAZION, Shes Kabinet Dentar 2500 € i diskutueshem

Shitet Kabinet Dentar per arsye emigrimi. Aktualisht ne pune, ne sistem.Me Te Gjithe Aksesoret Dentar, I Perdorur Marka DentSan Turk 2500€ i diskutueshem Cel 068 […]

është lexuar 301 herë (1 herë sot)

foto

1,000 LEK

Kurse Anglisht per femije dhe te rritur

Per femije dhe te rritur Te gjithe kane kenaqesine e te mesuarit te gjuhes angleze, ne menyre te shpejte, argetuese me kenge, lojra, perralla ne […]

është lexuar 198 herë (3 herë sot)

10639650_592607060850477_908328312671644553_n

1,000 LEK

Kurse Intensive ne Gjuhen Angleze

Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht? Une pergatis: -Anglisht e Pergjithshme ( te gjitha nivelet), (per cdo moshe edhe femije). -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE. […]

është lexuar 80 herë (1 herë sot)

Para

15,000 LEK

Vlore, Jap me qera 2 Dyqane kati i pare

Jap me qira 2 DYQANE (ambjente bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimet te arsyeshme.Dyqanet ne buze te rruges kryesore tek Gjyqi i vjeter. […]

është lexuar 64 herë (1 herë sot)