Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për jorgaqi

  • Anëtar që në: 01/02/2017
ONLINE tani

Përshkrim

3

15,000 LEK

JAP ME QERA 2 DYQANE Kati Pare 15 dhe 20 mij Lek, Vlore

ONLINE tani

Jap me qira 2 DYQANE (ambjente bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimet te arsyeshme.Dyqanet ne buze te rruges kryesore tek Gjyqi i vjeter. […]

është lexuar 316 herë (0 herë sot)

10639650_592607060850477_908328312671644553_n

1,500 LEK

Ofroj Kurse VERORE Te Gjuhes Angleze per Angl. te pergjithshme cdo moshe, T...

ONLINE tani

Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht? Une pergatis: -Anglisht e Pergjithshme ( te gjitha nivelet), (per cdo moshe edhe femije). -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE. […]

është lexuar 296 herë (2 herë sot)

download

1,500 LEK

Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH

ONLINE tani

ULJE E MADHE CMIMESH Mbushje 15 – 25 Mije Lek Te Vjetra! Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra! Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 – […]

është lexuar 294 herë (0 herë sot)

18893334_1186914561419721_3515583035430802655_n

1,500 LEK

Shkollë Verore Anglisht per femije 7 deri ne 14 Vjec

ONLINE tani

Summer school Per femijet 7-14 vjec Te gjithe kane kenaqesine e te mesuarit te gjuhes angleze, ne menyre te shpejte, argetuese me kenge, lojra, perralla […]

është lexuar 75 herë (0 herë sot)

2,500 €

Shes Kabinet Dentar për arsye emigrimi

ONLINE tani

Shitet Kabinet Dentar per arsye emigrimi. Aktualisht ne pune, ne sistem.Me Te Gjithe Aksesoret Dentar, I Perdorur Marka DentSan Turk 2500€ Cel 068 21 84 […]

është lexuar 208 herë (1 herë sot)