Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Jorgaq

  • Anëtarësuar në: 02/10/2017

Përshkrimi

20171002_083455

1,150 €

Frigorifer multifunksjonal per bar restorant dhe dyqan lulesh 1.90 x 1.70

Frigorifer multifunksjonal per bar restorant dhe dyqan lulesh.permasat 1.90 lartesia 1.70 gjeresia.material inoksi I blere ne greqi shum pak I perdorur

61 herë e lexuar, 0 herë sot