Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Johana Century Infinity

  • Anëtar që në: 10/07/2017
ONLINE para 3 ditë

Përshkrim

f506e2e2-3c95-d2e7-1273-937b6243afff

250 €

Jepet me qira 1+1

ONLINE para 3 ditë

Jepet me qira apartament 1+1 tek blloku i ambasadave,rr e Kavajes.(perballe kishes katolike).Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje /gjumi ,1 kend gatimi,tualet .I mobiluar me […]

është lexuar 8 herë (0 herë sot)

20158458_259301107905827_913349683_n

51,900 €

Shitet apartament 2+1

ONLINE para 3 ditë

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajes ish parku i autobuzave,afer GLOBE.Organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet ,2 ballkone.Shitet bashke me […]

është lexuar 10 herë (0 herë sot)

20134799_258835067952431_1066636811_n

83,900 €

Shitet apartament 1+1 te rruga Kavajes

ONLINE para 3 ditë

Shitet apartament 1+1 te Rr e Kavajes perballe me Xhamine . Organizohet ne 1 dhome gjumi ,1 dhome ndenje ,1 tualet ,ballkon.Disponon certifikate pronesie. Siperfaqe: […]

është lexuar 9 herë (0 herë sot)

7d02dd22-e805-afe3-6ba8-0108c472755d

39,900 €

shitet Garsoniere

ONLINE para 3 ditë

Shitet Garsoniere te Rruga :Hoxha Tahsin.Ndodhet vetem 5-minuta nga qendra e Tiranes.Ambjentin e gatimit e ka te vecuar,1 tualet .Disponon certifikate pronesie.Me shume facilitete sherbimi […]

është lexuar 22 herë (0 herë sot)

e3eff756-3b98-6f13-c35a-3ab7e8f1b1ca

490 €

Jepet zyre me qira tek pedonalja

ONLINE para 3 ditë

Jepet me qira ambient zyre tek Pedonalja. Organizohet ne 3 dhoma ,1 dhome bashke me kend kuzhine,tualet dhe 2 ballkone. Siperfaqja :70 m2 Cmimi :490 […]

është lexuar 10 herë (0 herë sot)

62823625-85df-3d19-067e-91e5db2f0d14

82,000 €

Shitet ose Jepet me Qira dyqan mishi

ONLINE para 3 ditë

SHITET ose JEPET ME QIRA ambjent komercial qe funksionon si dyqan mishi tek kopshti Zoologjik.Dyqani jepet bashke me pajisjet dhe disponon certifikate pronesie Cmimi i […]

është lexuar 13 herë (0 herë sot)

2

52,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Fresku

ONLINE para 3 ditë

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136 m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete tek Fresku, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,sallon,2 tualete dhe ballkon […]

është lexuar 18 herë (0 herë sot)

e961526c-4fde-1e28-0026-c1fd7d893f67

29,500 €

Shitet apartament 1+1 tek Fresku.

ONLINE para 3 ditë

Shitet apartament 1+1 tek Fresku ne zone te qete rrethuar me gjelberim.Organizohet ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet ,ballkon..Per nje vizite ne prone mos […]

është lexuar 9 herë (0 herë sot)

8ec92b46-4d4d-729e-6d62-6c5f2dcf2ac4

500 €

jepet me qira kati i trete i nje vile

ONLINE para 3 ditë

Apartament 3+1 me qira ne katin e III te nje vile ne rrugen:Jordan Misja .Organizohet ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje,2 tualete,2 ballkone plus […]

është lexuar 14 herë (0 herë sot)

0abc98df-028d-fb18-0668-b21029b7ec26

500 €

Jepet me qira kati i trete i nje vile

ONLINE para 3 ditë

Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e III te nje vile ne nje zone te qete te rruges Jordan Misja .Organizohet ne 3 dhoma […]

është lexuar 10 herë (0 herë sot)