Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Jeton Rexhmati

  • Anëtarësuar në: 23/02/2012

Përshkrimi

Screenshot_20180812-212617

128,000 €

Shes Truall

Shiten 8000m2 truall ne Sektorinia, toka ka dalje nga tre anet ne rruge. Kjo siperfaqe eshte me certifikate pronesie, si dhe ne proces jane dhe […]

177 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta