Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth itneg

  • Anëtarësuar në: 27/10/2017

Përshkrimi

IMG-20171106-WA0010

52,000 €

SHITET 1 + 1 SHTEPI DHE DYQAN 61 m2 PRAPA MEDRESESE

Apartament ne katin e pare, 1+1 me siperfaqe 61m2 (njera nga dhomat eshte dyqan 25 m2)prapa Medresese, prane Tregut Industrial, afer Qendres Spitalore Universitare “Nene […]

532 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_0166

58,000 €

APARTAMENT 40 m2 NË QENDËR TË TIRANËS – SHITJE

Rruga Ded Gjon Luli, Pallati 1, Shkalla 3, Apartamenti 61, pas Muzeut Historik Kombëtar, tek Restorant Piazza, kati i shtatë; pa ashensor; i mobiluar; orientimi […]

527 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta