Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth iristrashani

  • Anëtarësuar në: 20/01/2015

Përshkrimi

Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE-----

6,500 €

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARDE 2005

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARD Makina esht bler ne Minden/Hannover dhe e kam sjell me rrug tokesore.kam ber 2137 km pa ndalesa pa asnje problem […]

796 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta