Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth iristrashani

  • Anëtarësuar në: 20/01/2015

Përshkrimi

Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi

2,700 €

Okazion BMW Seria 3 Naft 2.0 letrat 1vit

Motor 2.0 naftet me kamio manuale, 2.0 150 kuaj fuqi , shum e shpejt , me konsum 4.5 ne rrug me prov ,sapo i jan […]

281 herë e lexuar, 0 herë sot

Mercedes-Benz-E220-CDI-AVANTGARDE-----

6,500 €

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARDE 2005

Mercedes Benz E220 CDI AVANTGARD Makina esht bler ne Minden/Hannover dhe e kam sjell me rrug tokesore.kam ber 2137 km pa ndalesa pa asnje problem […]

265 herë e lexuar, 0 herë sot