Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth INTWO

  • Anëtarësuar në: 08/07/2018

Përshkrimi

20 €

Veshje Profesionale

Intwo Sh.p.k. është një kompani me qender në Durrës, e themeluar në 2017 nga Brixhilda Arapi dhe Giampiero Ghiardi, e cila operon në territorin e […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta