Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth instituti.leonardodavinci

Përshkrimi

Instituti Leonardo Da Vinci

2,018 LEK

KURSE: INXHINIERIKE, INFORMATIKE, GRAFIKE, EKONOMIKE, GJUHE TE HUAJA

Programe 3-4-12 mujore: Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator Rrjetesh, Specialist IT, Fotografi dhe Dizenjim, Web Developer, Teknik Kompjuteri, Elektronike Digitale, Art Dizain & […]

165 herë e lexuar, 1 herë sot