Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Instalime Elektrike

  • Anëtarësuar në: 23/01/2018

Përshkrimi

 

Elektricist per Instalime Elektrike

Kerkoj elektriçist me eksperience ne Durres…Preferohet qe aplikanti te jete gjithashtu nga Durresi… Te dije te beje instalime elektrike, montime dhe riparime elektrike.. Te interesuarit […]

161 herë e lexuar, 0 herë sot