Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth inoxgart

Përshkrimi

Punime Inoksi dhe hekuri . Aksesore inoksi për makina, motorrë e jahte, bazamente inoksi për mobilje,punime të imta, konstruksione inoksi, kangjella dhe aksesorë të ndryshëm për to.

Parakolp Inoksi

 

Parakolp per makina

Parakolp INOKSI per makina, prodhuar nga Inox G-art . Per te porositur edhe ju aksesoret e Inoksit pper automjetet tuaja , na kontaktoni :

341 herë e lexuar, 1 herë sot

AKSESORE PER MOBILJE

 

Tavolina Inoxi

Bazamente Inox-i dhe Hekuri per Tavolina. Akesore Inox-i per Mobilje të brendshme dhe të jashtme. Kangjella dhe aksesore per to .

571 herë e lexuar, 0 herë sot

03 pedane

35,000 LEK

Pedana Inoksi Universale

Shiten Pedana Universale ( 1 pale ) . Ne Cmim perfshihet dhe montimi

160 herë e lexuar, 0 herë sot