Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Inovest Real Estate

  • Anëtarësuar në: 26/05/2018

Përshkrimi

28,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Durres

Shitet apartament ne Durres, perballe Hotel Adriatikut. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne dhome ndenje, 1 dhome gjumi, tulaet dhe ballkon. Ka orientim jug […]

78 herë e lexuar, 1 herë sot

43192219_1221936697949503_4401725455535702016_n

500 €

Jepet me qira apartament 2+1 super mobilim

Jepet me qira tek rruga e Barikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, apartament 2+1. Apartamenti ka mobilim bashkekohore dhe cdo gje qe nevojitet per nje jetese […]

95 herë e lexuar, 1 herë sot

43152671_737850006563100_3750945869042548736_n

73,000 €

Shitet apartament 2+1 i mobiluar

Shitet apartament 2+1 tek Dogana. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, dhome pritje te madhe me kuzhine, 2 tualete, verande. Apartamenti ka mobilim komod bashkekohore. Ndodhet […]

82 herë e lexuar, 0 herë sot