Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ina1212123

  • Anëtarësuar në: 02/07/2017

Përshkrimi

 

Kerkoj Pune

Jam nje vajze 24 vjece dhe kam perfunduar studimet Bachelor ne degen e gjuhes dhe letersise Angleze. Kam aftesi shume te mira komunikimi dhe gjuhen […]

111 herë e lexuar, 0 herë sot