Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ina shehja

  • Anëtarësuar në: 20/11/2016

Përshkrimi

 

ofrohen kurse per call center dhe italisht ne menyre intensive 3-5 here ne ...

Deshiron te fillosh pune ne call center por nuk ekperience? Mars center ne perfundim te kursit ju garanton punesim ne cdo call center Kursi kushton […]

322 herë e lexuar, 1 herë sot