Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për imobilareemi

  • Anëtar që në: 21/04/2017

Përshkrim

DSC03683

63,000 €

Unaza e Re.Shitet Apartament Special 2+1+A+BLK Kati 4, 102 m² 63 000Euro

Unaza e Re pallati AMES shpk shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 4,102 m². Apartamenti eshte i organizuar ne 2-dhoma gjumi,sallon+kuzhina,aneks, 3 ballkone,2 tualete (njera me ndricim […]

është lexuar 358 herë (0 herë sot)

4

57,000 €

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 103 m² 57.000 Euro (Unaza e Re)

SHITET APARTAMENT 2+1, NE UNAZEN E RE. ME sip.103.2 m² Kati 3.ME ASHENSOR, ME 2 BANJA NJËRA ME DRITARE APARTAMENTI DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE, CMIMI 57.000 […]

është lexuar 583 herë (0 herë sot)

1

115,000 €

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 137 m² (Unaza e Re)

Apartamenti ndodhet në katin e 8 [ i fundit ] të një pallati me punime cilësore, ka një sipërfaqe totale prej 137.3 m2 dhe ka […]

është lexuar 399 herë (1 herë sot)

dAAdr7JOL2NYvfO

45,000 €

OKAZION UNAZA E RE ( Eco Market) Shitet dyqan Kati 0, 48 m² 1000euro/m

OKAZION Shitet Dyqan tek Unaza e Re Eco Market. 48m2 . I ndare ne 2-ambjente Shum i Pershtatshem edhe per zyre. Cmimi: 950euro/m​2 ME CERTIFIKAT […]

është lexuar 177 herë (0 herë sot)

sh11

350 €

Stc.Trenit japet me qera apartament 2+1 Kati 8, 100 m² 350Euro

Stacioni Trenit jepet me qera apartament 2+1 100m/2. I mobiluar me 2-tualete. kati 8. pallat i ri me ashensor. cmimi: 350 euro/muaj Adresa:Unaza e Re […]

është lexuar 115 herë (0 herë sot)