Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ilir lana

  • Anëtarësuar në: 06/12/2016

Përshkrimi

1,500 €

Ford focus 2002, nafte SW

Gjendja xhenerike shum e mire. Dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne gusht 2017. Ka disa gervishtje te vogla. Tapiceria shum e rregullt. Gjendja […]

1158 herë e lexuar, 1 herë sot