Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth idlirbushi

  • Anëtarësuar në: 27/12/2015

Përshkrimi

SonyDSC-W710

70 €

Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa i diskutuar

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur. Marka sony me cmim 120 eur. Te sjella nga USA, […]

595 herë e lexuar, 0 herë sot

1

49,000 €

Shitet Dyqan 25 m/2 Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jasharit

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te […]

62 herë e lexuar, 0 herë sot

BMX1

12,000 LEK

Biciklete BMX per femije deri 10 vjec 12 000 lek e diskutuar

Biciklete tip BMX, Marka : MAWET Festino Shock , e sjelle nga Austria • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab • Frenat : Capstone • […]

163 herë e lexuar, 0 herë sot

HP Pavilion G7

450 €

Tirane, shes Laptop HP 450 Euro

Laptop HP Pavilion G7 core i7 – 3632QM, i sjelle nga Zvicra,pothuajse si i ri · Marka HP Pavilion G7 core i7 – 3632QM · […]

57 herë e lexuar, 0 herë sot