Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth idlirbushi

  • Anëtarësuar në: 27/12/2015

Përshkrimi

Adata 500 GB

49 €

Tirane, shes Hard drive External Adata 500 Gb te sjella nga Italia 49 Euro

Hard-drive External Adata 500 Gb , i ri, ne kuti, kam disa cop te sjella nga Italia, Model : AHD650-500 , USB 3.0 , Cmimi […]

134 herë e lexuar, 0 herë sot

20180403_140116

12,000 LEK

Tirane, shes Karrige Italiane per zyre drejtuesi 12000 leke i diskutueshem

Karrige Italiane me konstruksion metalik dhe veshje lekure per zyre drejtuesi, lartesia 112 cm, ndenjesja 52 cm x 54 cm, mjaft komode, shume pak e […]

118 herë e lexuar, 0 herë sot