Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ideal

  • Anëtarësuar në: 21/07/2016

Përshkrimi

IMG-84f09b6ac9e8c6cc59e8e0273c91eb62-V

160,000 €

SHITET APARTAMENT LUKSOZ PRANE SHKOLLES SE BALETIT

SHITET APARTAMENT LUKSOZ PRANE SHKOLLES SE BALETIT Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Siperfaqia e totale e apartamentit eshte 150 […]

199 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-180b8478c95c60c8524491c1df05e449-V

75,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENTI 2 + 1 TE PALLATI ME SHIGJETA

OKAZION SHITET APARTAMENTI 2 + 1 TE PALLATI ME SHIGJETA Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. […]

188 herë e lexuar, 1 herë sot

172,000 €

Shitet Ambjent Biznesi “Perballe Petro Nini”

*Shitet ambjent biznesi kati i 1 me siperfaqe 75m2 me hipotek , aktualisht ne gjendje pune.Cmimi 2300euro/m2 i diskutueshem. *Adresa: perballe shkolles Petro Nini rruga […]

1196 herë e lexuar, 0 herë sot