Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ideal

  • Anëtarësuar në: 21/07/2016

Përshkrimi

53,000 €

SUPER OKAZION LIQENI K.ZOLOGJIK 1+1 ME HIPOTEK

*SUPER OKAZIONN NXITONI! SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK, PUNIME CILESORE ME SIPERFAQE PREJ 72 m2, E VENDOSUR NE KATIN E 3 ME NJE POZICIONIM TE […]

103 herë e lexuar, 0 herë sot

80,000 €

OKAZION! SHITET 2+1 ME HIPOTEK “RRUGA BARDHYL”

*OKAZIONN NXITONI PERFITONI NE KOHE! Shitet apartament2+1 me hipotek me siperfaqe totale prej 95 m2 e vendosur ne katin e 3.Apartamenti ka punime cilesore dhe […]

103 herë e lexuar, 0 herë sot

72,000 €

OKAZION 2+1 LIQENI I THAT ME HIPOTEK! NXITONI

*OKAZIONN NXITONI! SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK, PUNIME CILESORE ME SIPERFAQE PREJ 100 m2, E VENDOSUR NE KATIN E 3 ME NJE POZICIONIM TE MIRE.CMIMI […]

73 herë e lexuar, 0 herë sot

77,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE “RRUGA 5 MAJI”

*SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE, E VENDOSUR NE KATIN E 5 ME ASHENSOR.APARTAMENTI KA SIPERFAQE 94 M2 + 40 M2 VERANDE, NE TOTAL 134 […]

101 herë e lexuar, 0 herë sot

43,000 €

OKAZION 2+1 FRESKU

*OKAZIONN NXITONI! SHITET APARTAMENT 2+1 (NE PROCES HIPOTEKIMI), PUNIME CILESORE ME SIPERFAQE PREJ 96 m2, ME NJE POZICIONIM TE MIRE.CMIMI 43.000 EURO *ADRESA: FRESKU *Real […]

157 herë e lexuar, 0 herë sot

250 €

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR “KODRA DIELLIT”

*JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET.APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE RI ME PUNIME SUPER CILESORE SI DHE PAJISJET E FUNDIT […]

111 herë e lexuar, 0 herë sot

650 €

SHITEN APARTAMENTE 2+1 “DON BOSKO”

*SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME SIPERFAQE TE NDRYSHME , 90 M2 , 95 M2 , 96 M2 ETJ.. APARTAMENTET NDODHEN NE KATE TE NDRYSHME ME PUNIME […]

95 herë e lexuar, 0 herë sot

48,000 €

OKAZION LIQENI THAT 1+1 ME HIPOTEK

*OKAZIONN NXITONI! SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK, PUNIME CILESORE ME SIPERFAQE PREJ 67 m2, ME NJE POZICIONIM TE MIRE.CMIMI 720 euro/m2 *ADRESA: LIQENI I THATE […]

93 herë e lexuar, 0 herë sot

43,000 €

SUPER SUPER OKAZION 1+1 ME HIPOTEK RRUGA 5MAJI

*SUPER SUPER OKAZION NXITONII TE PERFITONI.. SHITET APARTAMENT ME HIPOTEK 1+1 , SIPERFAQE TOTALE PREJ 72 M2 E VENDOSUR NE KATIN E 6.APARTAMENTI KA HAPESIRA […]

148 herë e lexuar, 0 herë sot

46,200 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MALEJZIAN

*SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 (NE PROCES HIPOTEKIMI) ME NJE SIPERFAQE TE FAVORSHME 84 m2 I VENDOSUR NE KATIN E 3 BANIM.PALLATI KA SUPER PUNIME CILESORE […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 91 2 3 9