Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Iconalbania

  • Anëtarësuar në: 24/06/2018

Përshkrimi

cercasi-operatori-ed-operatrici-per-telemarketing-20171213044713

 

Ofrohet punesim si operator telefonik per fushatat Telecom dhe Vodafone

Kerkojme persona me/pa eksperience, te komunikueshem, te afte per te punuar ne grup,pozitive dhe ambicioz, por me shume rendesi te kene njohuri te gjuhes italiane. […]

309 herë e lexuar, 2 herë sot

casual-employee

 

iCON ALBANIA da 5 anni opera nel mercato Albanese dei Contact Center, cerca...

Siamo alla ricerca di un/a Floor Manager, a cui affidare totalmente la gestione e le dinamiche operative di una intera campagna di teleselling. Il canditato/a […]

42 herë e lexuar, 4 herë sot