Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Hysen Bakiaj

  • Anëtarësuar në: 24/06/2017

Përshkrimi

download

2,600 €

Ford Fusion , 1.4 Nafte

Makina ne gjendje shum te mire dhe nuk harxhon.

220 herë e lexuar, 0 herë sot