Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Protection One Al.

Përshkrimi

PERSE PROTECTION ONE AL?
Sepse ne tregetojme vetem kamera brand(Hikvision&Dahua).Ne e dime qe cilesia duhet te jete me e mira dhe te zgjasi nder vite dhe kjo garantohet vetem me kamerat me te njohura.
PERSE KAMEART BRAND?
Kamerat brand jane prodhime te certifikuara ane e mbane botes dhe jane te siguruara me garanci per jetgjatesine dhe cilesine e tyre.
DIFERNCAT E NJE KAMERE BRAND DHE NJE FALLCO PA MARK(JO BRAND)?
Diferenca nuk qendron ne faktin e certifikimit por edhe te cilesia qe juve ju shitet.Ndodh te paguuani per dicka qe nuk e merrni dhe ne fakt ajo cfar keni eshte nje kamer pa cilesi,pa garanci dhe difektoze.Sistemet e kamerave te sigurise jane investime shume te rendesishme per survejimin e ambienteve tuaja prandaj duhet te merni me te miren e mundshme me parate qe do shpenzoni.
DISA KESHILLA KUR BLINI SISTEME SIGURIE.
1)Duhet te pyesni gjithmone per garancine e sistemit
2)Duhet te kerkoni te dhenat per kamerat dhe sistemin qe instaloni qe te mos bini pre e mashtrimeve
3)Duhet te kontrrolloni nese kamerat jane brand ose prodhime fallco pa mark (jo brand)
4)Duhet te pyesni ne lidhje me certifikimi e personave qe do te bejne instalimin dhe mirmbajtjen e sitemit tuaj te survejimit.
Faleminderit

PROTECTION ONE AL: WhatsApp: 0693468268

Nuk u gjendën postime.

Shitjet e fundit tek 100oferta