Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth homesinalbania

Përshkrimi

homesinalbania Real Estate eshte nje prej agjensive me te suksesshme ne tregun Shqiptar te pasurive te patundshme. E strukturuar ne vitin 2007 me zyra ne Tirane dhe veprimtari ne disa prej qyteteve kryesore te Shqiperise. Kompania homesinalbania Real Estate eshte zhvilluese pronash rezidenciale ne raporte miqesor me shtepine tone te perbashket token dhe planifikim te kujdesshem. Ne tregun immobiliar Shqiptar agjensia trajton prona rezidenciale si apartamente, vila, shtepi pushimi, troje si dhe komerciale, zyra ,dyqane, bare apo restorante, ambiente prodhimi apo magazinimi, keto per blerje ,shitje apo qira sipas kerkesave.
Stafi yne punon vazhdimisht per te siguruar nje nivel te larte sherbimi te personalizuar te pronave te paluajtshme nepermjet perkushtimit, sherbimit profesional, komunikimit te vazhdueshem dhe pasionit per biznes.
homesinalbania ju siguron bleresve, shitesve dhe investitoreve ne prona te paluajtshme, nje eksperience te plote dhe te gjithaneshme, asistence dhe sherbimi pergjate gjithe procesit.

Nuk u gjendën postime.

Shitjet e fundit tek 100oferta