Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Homeplus Albania

  • Anëtarësuar në: 01/07/2016

Përshkrimi

1

450 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit “Qemal Stafa”. Apartamenti ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet, eshte i mobiluar ne […]

357 herë e lexuar, 0 herë sot

1

115,000 €

Shitet apartament luksoz tek Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri. Ne perberje ka 2 dhoma gjumi, […]

493 herë e lexuar, 0 herë sot

1

700 €

Duplex me qera tek Kodra e Diellit.

Jepet me qera duplex tek Kodra e Diellit. Shtrihet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. […]

312 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 2 1 2