Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Homeplus Albania

  • Anëtar që në: 01/07/2016
ONLINE para 22 orë

Përshkrim

1

2,000 €

Duplex luksoz me qera ne zonen e Dajtit

ONLINE para 22 orë

Jepet me qera apartament-duplex ne zonen e Dajtit, ne Linze mes ajrit te paster dhe qetesise se zones. Shtrihet ne katin e 4-te dhe te […]

është lexuar 6 herë (0 herë sot)

1

700 €

Apartament me qera 2+1 ne Bllok.

ONLINE para 22 orë

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete […]

është lexuar 5 herë (0 herë sot)

1

450 €

Apartament 1+1 me qera ne Bllok

ONLINE para 22 orë

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Brigada VIII. Apartamenti ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne kat te 6-te. Ka ne perberje 1 […]

është lexuar 4 herë (0 herë sot)

1

600 €

Apartament 2+1 me qera ne Bllok

ONLINE para 22 orë

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i […]

është lexuar 4 herë (1 herë sot)

1 (2)

650 €

Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo

ONLINE para 22 orë

Jepet me qera dyqan ne zonen prane Stadiumit Dinamo, Rr “Sulejman Delvina”. Dyqani ka siperfaqe 49 m2, ne perberje ka 1 tualet, eshte i pajisur […]

është lexuar 8 herë (0 herë sot)

IMG_4387

215 €

Ambient komercial me qera ne zonen e Freskut

ONLINE para 22 orë

Jepet ambient komercial per lokal ne zonen e Freskut. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te sapondertuar. Ambienti eshte bosh dhe ka siperfaqe […]

është lexuar 510 herë (0 herë sot)

planimetria kati 2

9 €

Jepen ambiente komerciale me qera

ONLINE para 22 orë

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi, ne Tirane. Ambientet ndodhen ne katin e dyte, kane siperfaqe rreth 200 m2 dhe jane shume […]

është lexuar 476 herë (0 herë sot)

IMG_5961

120,000 €

Apartament per shitje prane stacionit te trenit

ONLINE para 22 orë

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka […]

është lexuar 5432 herë (0 herë sot)

1

360,000 €

Shitet/Jepet me qera dyqan prane Fakultetit Juridik

ONLINE para 22 orë

Shitet/Jepet me qera dyqan ne Rr. “Milto Tutulani”, prane Fakultetit Juridik. Dyqani ka siperfaqe 165 m2, ndodhet ne katin zero, ka ne perberje 2 tualete. […]

është lexuar 18 herë (0 herë sot)

IMG_5956

75,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

ONLINE para 22 orë

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka […]

është lexuar 5402 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 221 2 3 22