Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Homeplus Albania

  • Anëtar që në: 01/07/2016
ONLINE tani

Përshkrim

1

90,000 €

Shitet lokal ne zonen e Kombinatit

ONLINE tani

Shitet lokal ne zonen e Kombinatit. Lokali ka siperfaqe 56 m2 nje pjese e se ciles perdoret si ambient fast food-i dhe 2 tualete. Ndodhet […]

është lexuar 1 herë (1 herë sot)

1

190,000 €

Apartament ne shitje tek Rruga e Kavajes

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensor. Siperfaqja […]

është lexuar 65 herë (0 herë sot)

2

32,600 €

Dyqan ne shitje tek Komuna e Parisit

ONLINE tani

Shitet dyqan ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe 41 m2. Ambienti perbehet nga nje ambient kryesor dhe nje […]

është lexuar 35 herë (0 herë sot)

1

500 $

Apartament luksoz per qera prane stadiumit Dinamo

ONLINE tani

Jepet me qera apartament luksoz prane stadiumit Dinamo ne rrugen Zef Jubani. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallat te ri te pajisur me […]

është lexuar 77 herë (3 herë sot)

1

72,000 €

Apartament per shitje tek Brryli

ONLINE tani

Shitet apartament ne Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne brendesi te lagjes rreth 15m nga rruga cka e ben te mundur te evitohen te gjithe zhurmat […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

1

2,200 €

Ambient biznesi me qera ne Sauk

ONLINE tani

Ambient komercial me qera ne Sauk. Ambienti ka siperfaqe totale 500 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Eshte i pershtatshem per: hotel, call center, ambiente […]

është lexuar 83 herë (0 herë sot)

Brryli 1

93,000 €

Apartament per shitje tek Brryli

ONLINE tani

Shitet apartament ne Rr. Arkitekt Sinani tek Brryli. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, Soxhorno, ballkon, banjo. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri. I […]

është lexuar 7161 herë (0 herë sot)

1

95,000 €

Shitet ose jepet me qera apartament tek Liqeni

ONLINE tani

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni. Apartamenti ka siperfaqe totale 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati […]

është lexuar 116 herë (0 herë sot)

1

63,000 €

Apartamente 2+1 per shitje tek Rr. “5 Maji”

ONLINE tani

Apartamente per shitje tek Rr. 5 Maji. Apartamentet jane 2+1 dhe ndodhen perkatesisht ne katin e pare dhe te trete. Kane siperfaqe totale secili 93 […]

është lexuar 247 herë (0 herë sot)

1

500 €

Ambient zyrash me qera tek “Shushica”

ONLINE tani

Ambiente zyrash me qera tek “Shushica”. Zyrat kane siperfaqe totale 136 m2 dhe ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ne perberje […]

është lexuar 52 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 201 2 3 20