Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për HomeDeal.Albania

  • Anëtar që në: 27/09/2016

Përshkrim

3d6ce9b6-a3af-49f4-b00f-580a970c1809

0 €

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes

Shitet Apartament 2+1 Tek Qendra Condor, Rruga e Kavajes. Prona ka nje siperfaqe prej 99 m2. Ndodhet ne katin e 4-t. Eshte i pajisur me […]

është lexuar 64 herë (7 herë sot)

0c61549a-f89a-41e9-b478-f4d9f5d75966

38,000 €

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re, Vila-L. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59.5 m2. Eshte e vendosur ne katin e 2-te. Prona eshte […]

është lexuar 89 herë (13 herë sot)

1718091903_large_20170915_182339

70,000 €

Shitet apartament 1+1 tek Universitetin Europian

Shitet apartament 1+1 tek Universitetin Europian UET. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, i rinovuar se fundmi, tualet i bollshem, ashensor, 2 ballkone dhe me […]

është lexuar 65 herë (7 herë sot)

16863777

75,000 €

Shitet/Jepet me Qera Aparta. 2+1 Mbrapa S.Dinamo!, Shitje, Tirana

Shitet/Jepet me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Stadiumit Dinamo! Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te dhe ka nje siperfaqe prej 71.5 m2. Eshte i pajisur me […]

është lexuar 161 herë (3 herë sot)

6828b49e-a2e2-40db-b3b6-c25f20517a0d

1,400 €

Jepen Zyra me Qera ne Zonen e Bllokut, Qera, Tirana

Jepen Zyra me Qera ne Bllok Zyra 1 — Ndodhet ne kat te 1, siperfaqja eshte 320 m/2 dhe cmimi eshte 3200 euro ne muaj. […]

është lexuar 169 herë (0 herë sot)

1721090217_large_maxresdefault

66,750 €

Super Okazion Te “Fiori Di Bosco” Apartament 2+1

Super Okazion Te “fiori Di Bosco” Vetem 1 Apartament Me 750 Eu/m2 Cmimi i paneguciueshem, 750 eu/m2 , aktualisht 150 euro poshte tregut. Kompleksi Rezindecial […]

është lexuar 70 herë (9 herë sot)

82dcc81f-29cd-43d2-805e-36280388bc1b

100,000 €

Shitet Super Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate, Shitje, Tirana

Apartamenti ndodhet tek Liqeni Thate, rruga Peti (tek Conad), Kompleksi Beta. Siperfaqja e prones eshte 98 m2 (2+1) (2 tualete) Ndodhet ne kat te 4-t, […]

është lexuar 193 herë (1 herë sot)

1721090128_large_about

121,000 €

Okazion Te Rr Kavajes 1100 E/m2 Ne Krah Te Policise

Okazion Tek Rr. Kavajes, 1100 Eu/m2 Tek Kompleksi Ne Krah Te Policise Shitet super okazion, tek Square 21! Cmimi 1100 euro m2, apartamente 1+1, 2+1 […]

është lexuar 57 herë (6 herë sot)

1459329572837986882_large

 

Shitet apartament, i pershtatshem per Biznes, Tirana

Buze Rr. Janos Hunyadi (vijim i Rr.Vaso Pasha), prane Gardes, shitet ose jepet me qera 2+1+Gatim, sip. 98m², kati 1, ne pallat ekzistues me shtese […]

është lexuar 1867 herë (0 herë sot)

8534f683-d762-41fd-a4df-f22ec37dd8e5

0 €

Shitet Super Apartament tek Ish Markata, Ali Dem, Shitje, Tirana

Shitet Super Apartament 2+1 tek Ish Markata, Ali Dem. Prona ka nje siperfaqe te brendshme prej 93.59 m2 dhe siperfaqe totale 110.48 m. Ndodhet ne […]

është lexuar 349 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 151 2 3 15