Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Herman

  • Anëtarësuar në: 17/04/2017

Përshkrimi

81C3DD91-6351-4915-9658-DE882273E8E1

6,500 €

Shitet Audi A4 sline e vitit 2006

Shitet Audi A4 sline me portbagazh,kamio manuale,nafte,tapiceri cope&lekur,clima,sensore parkimi,xenon,sherbimet te gjithe te kryera dhe me dokumenta te paguara deri ne Shtator 2018.

250 herë e lexuar, 3 herë sot