Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Henri henri

  • Anëtar që në: 10/07/2016

Përshkrim

IMG-20170518-WA0025

80 €

Okaazion ne Borsh Sarande, Toke ne shitje 200 m larg detit

Shesim toke vetem 200 m ne vije ajrore larg nga deti. Me nje pejsazh fantastik ne lagjen “Shkalle” mbi Bar Restorant Elisabata(nje lagje efrekuentuar nga […]

është lexuar 107 herë (2 herë sot)

20170820_081718

3,000 LEK

Sobe elekrike dhe me gaz

Shes nje sobe ne gjendje te mire.

është lexuar 95 herë (0 herë sot)

 

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000 m2 toke ...

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000m2 toke me dokumentacion te rregullt. Ndodhet ne nje lagje te frekuentuar nga turistet dhe 300 m […]

është lexuar 22 herë (0 herë sot)

20170705_161354

3,000 LEK

Tablet per femije 3000 Leke

Shes tablet per femije per arsye mosperdorimi. Shume pak i perdorur dhe i mbajtur sh mire.

është lexuar 162 herë (0 herë sot)