Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Henri henri

  • Anëtarësuar në: 10/07/2016

Përshkrimi

IMG-20170518-WA0025

90 €

Okaazion ne Borsh Sarande, Toke ne shitje 200 m larg detit

Shesim toke vetem 200 m ne vije ajrore larg nga deti. Me nje pejsazh fantastik ne lagjen “Shkalle” mbi Bar Restorant Elisabata(nje lagje efrekuentuar nga […]

182 herë e lexuar, 0 herë sot

20170820_081718

3,000 LEK

Sobe elekrike dhe me gaz

Shes nje sobe ne gjendje te mire.

130 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000 m2 toke ...

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000m2 toke me dokumentacion te rregullt. Ndodhet ne nje lagje te frekuentuar nga turistet dhe 300 m […]

43 herë e lexuar, 0 herë sot

20170705_161354

3,000 LEK

Tablet per femije 3000 Leke

Shes tablet per femije per arsye mosperdorimi. Shume pak i perdorur dhe i mbajtur sh mire.

205 herë e lexuar, 0 herë sot