Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth hajro123

  • Anëtarësuar në: 06/12/2015

Përshkrimi

35,000 €

duqan ne shitje

me hipoteke, buze rruge, pershtatet per cdo lloj aktiviteti. mundesi kembimi me automjet deri gjys per gjys. 067 38 91 916.

294 herë e lexuar, 1 herë sot

40,000 €

okazion, 1+1 ne shitje

me hipoteke, kat 6 banim, (i fundit), 73m2 ambjenti brendshem+sip perbashket, ka dhe 45m2 verante. total 40.000 euro. 067 38 91 916.

509 herë e lexuar, 1 herë sot