Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Guxim.hysaj@gmail.com

  • Anëtarësuar në: 15/10/2017

Përshkrimi

IMG_20150520_195508

3,000 €

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz CLK gaz benzin viti 1999

Shitet Mercedes CLK 200 compressor Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe xhenerike me sherbimi te bera ne kohen e duhur. Makina eshte […]

193 herë e lexuar, 1 herë sot