Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth GRIFIN

Përshkrimi

Grifin Albania ka si aktivitet kryesor mbrojtjen e shëndetit publik, sigurinë ushqimore dhe mjedisit me metoda eko-miqësore.

dyqan fcb

1 €

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. […]

326 herë e lexuar, 0 herë sot

Dyqan yzberisht

26,400 €

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen […]

269 herë e lexuar, 0 herë sot

30738649_982518465231939_6457483879291813888_n

 

Shitet biznesi

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.  Per me shume informacion telefononi 0692080780.

156 herë e lexuar, 0 herë sot