Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth GR Albania

  • Anëtarësuar në: 09/03/2016

Përshkrimi

22cafa4f-9f50-4879-b953-1b1f457364a7-large

 

Vend i lire pune IT

Kualifikimet dhe aftesite 1)Te kete mbaruar fakultetin e informatikes, inxh informatike ose Teknologji Informacioni 2)Te kete experienca pune minimalisht 5 vjet 3)Te kete njohuri shume […]

163 herë e lexuar, 0 herë sot

22cafa4f-9f50-4879-b953-1b1f457364a7-large

 

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, ofron vend pune Arkitekt/e

Shoqeria “GR Albania” sh.p.k, Planning and Environmental Consulting, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një arkitekt/e. Kërkesat që duhet të përmbushë aplikanti/aplikantja: 1. Të […]

160 herë e lexuar, 2 herë sot