Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për glaus

  • Anëtar që në: 24/07/2014

Përshkrim

14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o

750 €

Shiten 2 Bokse te amblifikuar per DJ & LIVE

Shes 2 Bokse te amblifikuar te markes Energy-15EP400PWD. POWR 300W + 100W.. Active 2 way full range. Stativat+vishat. Bokset jane shume pak te perdorur dhe […]

është lexuar 305 herë (1 herë sot)

ImageHandler

190 €

Karte per Montazhe Video (CANOPUS)

Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR)… shoqeruar me program montazhi Edius 4…. “Card PCI Canopus DVStorm XA Plus…Mob:+355693701074 […]

është lexuar 1505 herë (2 herë sot)

11100451_769385286513551_2113084411_n

90 €

Kamer sony me kaset MinDV

Shitet kamer Model DCR-HC19E regjistron ne kaset MinDV…aksesor karikues, bateri..)ekrani nuk i punon!) Cmimi 90 Euro…..Mob:+355693701074 Publiko edhe në:

është lexuar 1601 herë (0 herë sot)

541644_733715136747233_6371664841254225375_n

190 €

DVD RECORDER SONY RDR-HXD870 (Profesional)

Capacity HDD : 160 GB HDMI Output HD 1080p upscaling Digital TV Tuner Advanced Electronic Program Guide (EPG) DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Recording (dual RW compatibility) DVD-RAM/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW Playback […]

është lexuar 1343 herë (1 herë sot)

11124744_769443006507779_1505059726_n

120 €

Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm..

Shes Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm..Aksesor Vetem karikues.. e cila në mënyrë dixhitale regjistron imazheve në kaseta standarde Hi8. Nëse ju jeni […]

është lexuar 1634 herë (1 herë sot)

01

2,400 €

Kamer SONY HXR-NX3 FULL HD

Three 1/2.8-inch Exmor CMOS sensors Full HD AVCHD camcorder with 35mm full-frame format equivalent Sony G lens and 40x zoom with Clear Image Zoom High […]

është lexuar 1167 herë (2 herë sot)