Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Gj.M

  • Anëtarësuar në: 02/09/2016

Përshkrimi

FB_IMG_1470469934178

65,000 €

Shitet Apartamemt tek Plazhi VELIPOJE Kompleksi FISHTA

Shitet Apartament i Ri “KOMPLEKSI I PALLATEVE FISHTA NE PLAZHIN E VELIPOJES” Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe totale 65m2 nje dhome gjumi nje sallon+kuzhine banjo […]

4769 herë e lexuar, 1 herë sot

FB_IMG_1470469803097

80,000 €

Okazion Shitet PAPAFINGO 233 m2 ne qender te Lezhes

Shitet hyrje Apartamemti kati i fundit Papafingo me siperfaqe 233 m2 Dy dhoma gjumi dy banjo nje sallon te madh kuzhine dhe ballkon. Apartamemti ka […]

4425 herë e lexuar, 0 herë sot