Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Gj.M

  • Anëtar që në: 02/09/2016
ONLINE tani

Përshkrim

FB_IMG_1470469803097

79,000 €

Okazion Shitet PAPAFINGO 233 m2 ne qender te Lezhes

ONLINE tani

Shitet hyrje Apartamemti kati i fundit Papafingo me siperfaqe 233 m2 Dy dhoma gjumi dy banjo nje sallon te madh kuzhine dhe ballkon. Apartamemti ka […]

është lexuar 4233 herë (1 herë sot)

Shitet Apartamemt + garazh Plazhi VELIPOJE

80,000 €

Shitet Apartamemt + garazh Plazhi VELIPOJE Kompleksi FISHTA

ONLINE tani

Shitet hyrje apartamenti i ndertuara ne vitin 2016. “KOMPLEKSI I PALLATEVE FISHTA NE PLAZHIN E VELIPOJES” Hyrja eshte 1+1 65m2 nje dhome gjumi nje sallon+kuzhine […]

është lexuar 4567 herë (1 herë sot)